2021 წლის 3-5 ნოემბერს, ორგანიზაცია "ცვლილებები თანაბარი უფლებებისათვის" თავმჯდომარემ, თომა კაკაბაძემ თბილისის შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა უფლებების ადვოკატირების ჯგუფთან ერთად ავტობუსის მძღოლებთან, კონდუქტორებთან და კონტროლიორებთან შეზღუდული შესაძლებლობის თემაზე ტრენინგი ჩაატარა.
შეხვედრები, როგორც თეორიულ ასევე, პრაქტიკულ ნაწილს მოიცავდა, რა დროსაც, შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე აქტივისტებმა ავტობუსით სარგებლობის წესები განიხილეს და არსებულ ხარვეზებზეც ისაუბრეს.
ტრენინგები ორწლიანი პროექტის "სამოქალაქო საზოგადოება შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა უფლებებისთვის საქართველოში" ფარგლებში ტარდება.

On November 3-5, 2021, Toma Kakabadze, Chairperson of the organization Changes for Equal Rights, together with the Tbilisi Disability Advocacy Team, conducted a training on disability for bus drivers, conductors and controllers.
The meetings included both theoretical and practical parts, during which activists with disabilities discussed the rules of using the bus and talked about the existing problems.
The trainings are conducted within the framework of the two-year project Civil Society for the Rights of Persons with Disabilities in Georgia.